Żeglarz Posted on 00:03

Tajemnice świata – czym są i gdzie znajdują się czakramy ziemi?

Nie da się jakkolwiek ukryć, że nasza planeta zaskakuje wszystkich z nas na każdym kroku. Mówimy tu zarówno o różnorakich budowlach czy technologiach będących dziełem ludzi, jak i wybrykach natury, spośród których mnóstwo nie zostało jeszcze stuprocentowo zbadanych. Fascynujące są między innymi takie zjawiska, czy właściwie miejsca, jak czakramy ziemi, które zgodnie z wierzeniami mnóstwa osób posiadają magiczną energię. Czym tak naprawdę są czakramy ziemi i gdzie możemy na nie natrafić? Jakimi właściwościami się charakteryzują i dlaczego warto się w te miejsca wybrać?

Czakramy ziemi – co to takiego i gdzie je znaleźć?

Czakramy ziemi to w praktyce miejsca, które cechują się promieniowaniem pozytywną energią – z tego powodu nazywane są również niekiedy gruczołami ziemi. Jak się okazuje, ludzie przez tysiące lat potrafili odczuwać oddziaływanie mocy bijącej z niektórych miejsc, w związku z czym większość czakramów ziemi znaleźć można w bliskiej odległości od świątyń lub innych budowli ważnych dla życia duchowego. Trzeba tutaj wyszczególnić chociażby słynne Machu Picchu jak również znane nam wszystkim piramidy w Gizie. 

Jaką moc mają czakramy ziemi?

Właściwości czakramów ziemi są różnorakie, ale nade wszystko mówimy tutaj o możliwości wytwarzania pozytywnej energii, która znakomicie wpływa na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Odnotowano wiele przypadków cudownych uzdrowień z na pozór nieuleczalnych przypadłości, jak również pozbycia się wielu przykrych objawów. Nie dziwi w związku z tym fakt, że czakramy ziemi są tak chętnie i tak licznie odwiedzane przez osoby żywiące nadzieję na szybkie wyzdrowienie lub lepsze samopoczucie – wszystko to zapewnia pozytywna energia płynąca z tych miejsc.

Źródło: jasnowidzamala.pl