Żeglarz Posted on 00:01

Wesołe miasteczko – zaplanuj swój pobyt

Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najpopularniejszych kierunków rodzinnych wakacji. Zwłaszcza okres wakacyjny napędza tu turystykę. Wyjazd nad Bałtyk to okazja do zażycia relaksu nad morzem, jak i trochę bardziej aktywnego spędzenia czasu. Przykładowo, miejscem gdzie można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje może być interesującym pomysłem na rodzinny(ą) eskapadę. Ale z czym to się je?

Jakie atrakcje znajdziemy w wesołym miasteczku

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko słona woda i plaże, to także świetnie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka posiadają na swoim terenie wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Obfitość atrakcji i ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba znajdzie tu coś interesującego.

Najmłodszym gościom na pewno spodobają się różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Poza tym, że są dopasowane wzrostowo i wiekowo do dzieci, są także podzielone na różne typy tematycznie. Dobra zabawa dla dziewczynek i dla chłopców. Kolejną atrakcją, którą uwielbiają najmłodsi są klimatyczne miejsca typu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki profesjonalnemu wystrojowi mogą wywołać wiele radości. Starsze dzieci i dorośli nie zostali zapomniani w trakcie projektowania wesołego miasteczka. Dużo kolejek, bądź urządzeń oczekuje tu na starszych wizytatorów. Są one gwarantem dużego wystrzału adrenaliny dzięki temu jak zostały skonstruowane. Oczywiście, wszystkie atrakcje muszą też spełniać ustanowione zasady bezpieczeństwa i dawać turystom należytą ochronę. Dobrym miejscem na wizytę między różnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato rozstawione punkty gastronomiczne i strefy gier i zabaw.

Jak spędzić rodzinny dzień w wesołym miasteczku

Uwzględniając spory areał wesołego miasteczka, udając się tam warto mieć chociaż listę rzeczy, które chcemy odwiedzić. Mnogość atrakcji sprawia, że spróbowanie każdej z nich jest praktycznie awykonalne. Warto wizytę zacząć spokojnie, wciąż zwiększając poziom intensywności doznań.

Wizyta symboliczne upominki. Następnym miejscem, które bardzo spodoba się dzieciom są liczne dmuchane zjeżdżalnie, jak również gokarty i elektryczne karuzele. Kiedy te atrakcje zostaną zaliczone, ciekawą myślą jest wizyta w domu strachów. Niespodzianki, które tam spotkamy mogą podnieść tętno zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i generują różnego rodzaju efekty optyczne powinien natomiast dostarczyć rodzinie wiele śmiechu. Krótki przystanek w strefie gastronomicznej na oddech i można przenieść się w stronę kolejek. Tutaj zaczynają się atrakcje dla dużych dzieci. Kolejki jeżdżące z znaczną prędkością, katapulty bądź też Crazy Tower to przeżycia, które zostaną na długo we wspomnieniach każdego kto ich spróbuje. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika podniesionej adrenaliny. Po całym dniu zabaw czeka na gości kino 9D, gdzie można odetchnąć i cieszyć oko realistycznymi animacjami z dużą ilością efektów specjalnych.

Jak zaplanować wizytę w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku ma być przede wszystkim miło spędzonym czasem. Zatem planując wycieczkę warto uwzględnić przede wszystkim upodobania członków rodziny. Znalezienie konsensusu daje pewność, że cala familia będzie się wyśmienicie bawić\mieć fun. Dobrym pomysłem jest także przejrzenie opinii w internecie, często komentarze użytkowników są pomocne. Jest również możliwość skorzystania z pomocy obsługi wesołego miasteczka. Niezależnie od tego, czy będzie to zorganizowana czy spontaniczna wycieczka, przy okazji wizyty we Władysławowie, warto odwiedzić tutejsze wesołe miasteczko.